Yukarı Çık

Gündem > 3 Parçalı Dekoratif Tablo Modelleri

3 Parçalı Dekoratif Tablo Modelleri

18 Mar 2017 Tarihinde, SezonuModelleri Tarafından eklendi!

Evin en sık kullanılan alanlarından biri olan salonların vazgeçilmezi tablolar, ortamın dekorasyonunu tamamlayan ve modern bir hava katan unsurlardan biridir. Her alanın rengine uyum sağlayan doğru tablo modelini seçerek kendi dizaynınızı kendiniz yaratabilirsiniz.
Birbirinden değişik model arasından 3 parçalı tablo modellerine göz atabilirsiniz. Çoğu tablo, farklı çekim tekniklerini hissettiren tuvallerden oluşmaktadır. Bu sanatsal eserler, en yüksek çözünürlüğe sahip baskı teknolojisiyle üretilmiştir. Bir araya geldiğinde harika görüntüler sunan bu 3’lü tablolar arasında siyah beyaz, soyut içerikli ve ilginç figürlerin yer aldığı birçok ürün bulunmaktadır.

Allah Lafzı Tablosu

Her Ortama Uyum Sağlayan 3’lü Tablolar

Bu modeller genellikle her alana uyum sağlar. Geniş salonlara bir başka yakışan bu tablolar, genç odaları ve çalışma odası gibi ortamların dekorasyonunda da yer alabilir. Dans figürleri, natürel çizgiler, doğa ve müziği yansıtan birçok görünümde modelleri bulabilmek mümkündür. Parçalar halinde gelen bu modeller, birleştiğinde sanki bir puzzle gibi çok modern bir görüntü sunar.

Ernst Ludwig Kirchner - Six Dancers Tablosu

Uzun Yıllar Kalıcı Renk Kalitesi

Pamuksu tuval kumaşlardan üretilen tablolar, UV koruması olan özel içeriğe sahip boyalardan üretilmiştir. Bu sayede 40 seneden fazla sürede renk canlılığını korumaya devam eder. Hem uygun fiyata hem de kaliteli ürünler için tanloshop.com en iyi hizmeti vermektedir. İnsan sağlığına büyük önem vererek hazırlanan kanvas tablo çeşitleri, endişe duymadan evinizin duvarlarındaki yerlerini alabilirler.

Elif Vav Duvar Tablosu

Kaynak : Tabloshop.com

Benzer Yazılar

5 TL’ye Dekoratif Yastık Kılıfı Almak Artık Hayal Değil
5 TL’ye Dekoratif Yastık Kılıfı Almak Artık Hayal Değil
Ankara Cam Balkon Fitili Hizmeti ile Fitilshop
Ankara Cam Balkon Fitili Hizmeti ile Fitilshop
Evsid, Yaptığı Çalışmalar Ve Sosyal Sorumluluk Projeleri İle Dikkat Çekiyor
Evsid, Yaptığı Çalışmalar Ve Sosyal Sorumluluk Projeleri İle Dikkat Çekiyor

Sosyal Medyada Paylaş

Facbook ile yorum yap!

Sende bir yorum yap! Toplam 0 yorum var

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Arama Formu