Yukarı Çık

Gündem > Ankara Cam Balkon Fitili Hizmeti ile Fitilshop

Ankara Cam Balkon Fitili Hizmeti ile Fitilshop

18 Mar 2017 Tarihinde, SezonuModelleri Tarafından eklendi!

Cam balkonlar, sene boyu her mevsimde evlerin sahiplerine balkondan azami yararlanma avantajı sağlar. Kirlenmeden, yağışlardan, ısı etkilerinden tozlardan balkonu korumak için çok tercih edilen bir yöntem. İyi görünümü, güvenli olması ve manzaraya olumsuz bir etkisinin olmaması da başka bir tercih sebebi…

Ürün Memnuniyet Garantisi

Cam balkon fitillerinin 3-4 senede bir sararması, deforme olması büyük sorun teşkil ediyor. Sararan ve özelliğini kaybeden cam balkon fitillerini, montaj ücretsizi almaksızın ve en son üretilen sistemle sızdırmazlık garantili olarak değiştiriyor. Yağmurlu havalarda cam balkonlarınıza giren su sızıntıları ya da toz girmesinden kurtulmak için doğru zaman. Ses yalıtımının düzenlenmesi de cabası. İşinde uzman ve tecrübeli ustalarımızın yapacağı ölçü ve montaj işlemleri ile, kış ve sonbahar mevsimlerinde balkonlardan sızan soğuk havayı engelliyoruz. %90’lık bir oranla su geçişini, içeriye toz geçmesini ve ses geçişinin engellenmesinin garantisini veriyoruz. Siz de cam balkon fitil çeşitleri için ürünlerimizin memnuniyet garantisinden tatmin olacaksınız.

Abidinpaşa Ankara cam balkon fitil çeşitleri

Ücretsiz Montaj

Montajın tamamen ücretsiz olduğu hizmetimizde aynı zamanda verdiğimiz garanti ile tasarruf oranınızı arttırıyoruz. Isı yalıtımını arttırarak, doğal gaz yakıt hacminizi asgariye indiriyoruz. Distribütörü olduğumuz mıknatıslı alüminyum fitillerin satışı, uygulaması ve mıknatıslı alüminyum fitil fiyatı almak için ulaşın.

Eryaman Ankara cam balkon fitil hizmeti

Cam Balkon Fitili Çeşitleri ve Fiyatları

İki ana çeşit cam balkon fitilinden bahsedebiliriz. İlki alüminyum fitil, ikinci tür ise şeffaf, plastik fitil olarak bilinen tür. Şeffaf olanlar, alüminyum fitil türüne kıyasla kısa zaman içinde sararıp deforme olurlar. Alüminyum malzeme fitillerse iki cam arasına silikonla monte edilirler. Malzeme olarak şeffaf plastik fitile oranla çok daha dayanıklı olduğundan daha kaliteli ve uzun vadeli kullanılırlar.

Bakanlıklar Ankara cam balkon fitili

Cam balkon alüminyum fitil Ankara değişken fiyatlara sahip olmakla beraber bize ulaşarak metre kare üzerinden fiyat alabilirsiniz.  Mekanlarınıza hem estetik hem de konfor kazandıran balkon tasarımlar hakkında bilgi talep etmek, ücretsiz keşif olanağı ile size en uygun teklifleri görmek için fitilshop’u tercih eden müşterilerin yorumları fitilshop’un yaptığı işin güvencesi niteliğinde.

Kaynak : Fitilshop.com

Benzer Yazılar

3 Parçalı Dekoratif Tablo Modelleri
3 Parçalı Dekoratif Tablo Modelleri
5 TL’ye Dekoratif Yastık Kılıfı Almak Artık Hayal Değil
5 TL’ye Dekoratif Yastık Kılıfı Almak Artık Hayal Değil
Evsid, Yaptığı Çalışmalar Ve Sosyal Sorumluluk Projeleri İle Dikkat Çekiyor
Evsid, Yaptığı Çalışmalar Ve Sosyal Sorumluluk Projeleri İle Dikkat Çekiyor

Sosyal Medyada Paylaş

Facbook ile yorum yap!

Sende bir yorum yap! Toplam 0 yorum var

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Arama Formu