Yukarı Çık

Gündem > Evsid, Yaptığı Çalışmalar Ve Sosyal Sorumluluk Projeleri İle Dikkat Çekiyor

Evsid, Yaptığı Çalışmalar Ve Sosyal Sorumluluk Projeleri İle Dikkat Çekiyor

18 Mar 2017 Tarihinde, SezonuModelleri Tarafından eklendi!

İsterseniz yazımıza EVSİD’in ne olduğuyla başlayalım. EVSİD nedir, ne yapar diye soruyorsanız,EVSİD’in açılımı Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği’dir. Türkiye’deki ev ve mutfak eşyaları üreticilerinin isteği ve desteği ile bizzat üreticilerin kendi katılımlarıyla oluşturulmuş bir organizasyondur. Plastik eşya üreticileri , plastic ev eşyası üreticileri ve mutfak eşyaları üreticileri gibi bir çok alandan üretici,girişimci ve ihracatçıyı içeren bu kuruluş, tüm bu gruplara çatı görevi üstlenir. Ekonomik gayeler üzerine kurulmuş olmasına ragmen, Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği sosyal hayatta da oldukça etkilidir. Her tür soysal sorumluluk projesine yardımcı olmaya çalışan EVSİD bu konuda bir çok çalışma gerçekleştirmiş bir dernektir. Maddiyatı ilk sıraya koymayan bu derneğin sosyal farkındalığı oldukça yüksek bir seviyededir. EVSİD’in sosyal sorumluluk alanlarındaki çalışmalarına ve çok daha fazlasına evsid.org sitesinden ulaşabilirsiniz.

EVSİD 1. Yıl Kuruluş Yıldönümü ve Lansman Etkinliği

EVSİD gençlerle bir arada

Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği, sosyal çalışmalara ve sosyal etkinliklere çokça önem gösterir. Derneğin kendine has bir gençlik komitesi de vardır. Bu gençlik komitesi çok özel ve güzel bir etkinlik düzenlemektedir. EVSİD gençlik komitesinin düzenlediği gençlerle sektörün üstadlarını bir araya getiren “biz bize sohbetler” isimli bu etkinlik, genç iş adamları için büyük bir şanstır. Bu etkinlik sayesinde gençler sektörün tecrübeli iş adamlarından tavsiye alıyorlar. Örnek vermek gerekirse : Diyelim ki plastik mutfak eşyaları işine girmek isteyen bir genç adam var, bu etkinlik sayesinde bu genç adam sektörden tecrübeli olan, yılların tecrübesine sahip başarılı iş adamlarından tavsiyeler alıyor, böylece sektöre 1 – 0 önde girmiş oluyor. Genç iş adamlarının iş hayatına adapte olmasını sağlayan bu proje, geleceğin ekonomisi için sağlam temeller atmış oluyor. Tüm bunlar EVSİD’in duyarlılığı ve sosyal farkındalığı sayesinde gerçekleşiyor.

Ekonomi Bakanlığı Ziyaretimiz

EVSİD’in sosyal yönü

Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği, gerek ekonomik gerekse sosyal bakımdan Türkiye’de çalışmalarını sürdüren çok önemli bir dernektir. Türkiye’nin geleceğinin iş adamlarına destek için her türlü desteği veren bu organizasyonun baş gayesi, Ülkesine hizmet etmektir. Bir çok sektörde iş yapan firmalar, EVSİD çatısı altında hem daha güçlü, daha sağlam adımlar atıyor, diğer yandan da sosyal sorumluluk projelerine desteğini sürdürüyor.

Life Media Fuarcılığın Derneğimize Yaptığı Ziyaret

Kaynak : Evsid.org

Benzer Yazılar

3 Parçalı Dekoratif Tablo Modelleri
3 Parçalı Dekoratif Tablo Modelleri
5 TL’ye Dekoratif Yastık Kılıfı Almak Artık Hayal Değil
5 TL’ye Dekoratif Yastık Kılıfı Almak Artık Hayal Değil
Ankara Cam Balkon Fitili Hizmeti ile Fitilshop
Ankara Cam Balkon Fitili Hizmeti ile Fitilshop

Sosyal Medyada Paylaş

Facbook ile yorum yap!

Sende bir yorum yap! Toplam 0 yorum var

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Arama Formu