Yukarı Çık

Hakkımızda

Sezonumodelleri.com olarak 2014 tarihinde saç bakımı, saç modelleri, saç renkleri, gelinlik modelleri, dekorasyon, moda ve tesettür giyime dair konularda paylaşımlarda bulunmak için girişimde bulunduk. Güncel olarak yayına ise 2015 tarihinde başladık. Fakat birtakım sıkıntılardan dolayı yeterince ilgilenemedik. Ocak 2017 itibarıyla aktif olarak bilgilendirici içerikler girmeye başladık. Hiçbir zaman çıkar amacı gütmedik ve gütmeyeceğiz. Her zaman “bilgi paylaştıkça çoğalır” mantığıyla bilgilerimiz dahilinde içerik oluşturduk ve oluşturmaya devam edeceğiz.

 

Oluşturduğumuz içerikleri ” Facebook, Twitter ve Google+ ” gibi sosyal medya hesaplarımızda anlık olarak paylaşmaktayız. Sezonumodelleri.com’dan en iyi şekilde faydalanmak için bizi sosyal medya hesaplarımızda takip etmeyi unutmayınız.

 

Sezonu Modelleri, tamamen tavsiye amaçlı bilgiler paylaşmaktadır. Paylaşılan içerikler yazarlarımızın kişisel deneyimleri sonucunda oluşmaktadır. Yazarlarımız alanında uzman olmadıkları için paylaştıkları her içerik tavsiyedir. Bundan dolayı sezonumodelleri.com adresinde yer alan bilgilerden doğabilecek herhangi bir rahatsızlıkta sitemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

  • Arama Formu